Доставка і оплата замовлень

Мінімальна сума замовлення

Мінімальна сума замовлення, що приймається до опрацювання становить 200 грн.  Замовлення на суму менше ніж 200 грн не приймаються .

Правила доставки замовлення :

Доставка замовлень по м. Дрогобич

  • При замовленні товару на суму від 1200 гривень доставка в межах міста Дрогобича  здійснюється безкоштовно* . Кур’єр доставляє товар до підїзду .
  • Доставка товару відбувається протягом 2 робочих днів з моменту підтвердження замовлення менеджером. 
  • Всі умови і час доставки, а також можливість термінової доставки узгоджується з менеджерами.

Доставка замовлень по Україні

  • Відправка товарів на суму до 2000 гривень відбувається за рахунок покупця і оплачується покупцем відповідно до тарифів компанії – перевізника
  • Відправка товару на суму від 2000 гривень здійснюється безкоштовно до відділення компанії перевізника у Вашому місті *
  • Відправка товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з моменту підтверждення замовлення менеджером. Термін доставки замовлення залежить від компанії перевізника
  • Доставка замовлень здійснюється з допомогою транспортних компаній по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей та тимчасово окупованого Криму. Щодо відправки замовленя Укрпоштою просимо уточнювати з менеджером;
  • Нова Пошта

В середньому, доставка займає 1-3 дні.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги і габаритів (від 50 грн ). Точна вартість доставки розраховується при оформленні транспортних документів .
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 30-200 грн / поверх в залежності від ваги і габаритів товару, а так же складності підйому.
Про прибуття Вашого замовлення в відділення Нової Пошти Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням номера накладної.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.

В середньому, доставка займає 1-3 дні.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги, типу товарів (посилка, документи, палети, диски) і габаритів (від 15 грн.). Точна вартість доставки розраховується при оформленні транспортних документів .
Про прибуття Вашого замовлення в відділення Інтайм Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням адреси відділення та спеціальним кодом.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.

Зазвичай доставка на відстань до 500км займає 24 години. До 800 км- 48 годин . Перевезення на відстань 1000км триває близько трьох діб.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги і габаритів та типу товару (від 25 грн). Точна вартість доставки розраховується при оформленні транспортних документів .
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. 
Про прибуття Вашого замовлення в відділення Делівері Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням адреси відділення та номера накладної.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.

* . Безкоштовна доставка не розповсюджується на замовлення, в яких є оплата бонусами, а також ті замовлення де такі товари , якм папір(ксероксний, кольоровий) , зошити учнівські , альбоми для малювання , щоденники складають більше 30% від суми замовлення.

* Інколи у фірмах перевізниках стаються збої і Ви будете невчасно повідомлені про прибуття Вашого замовлення. В таких випадках радимо  телефонувати нам для вирішення питання.

Оплата замовлення

Готівкова оплата замовлення

Оплата готівкою можлива тільки при доставці товару нашим кур’єром. В підтвердження оплати ми видаємо товарний чек.

Безготівковий розрахунок фізичними особами

Оплату можна здійснити у найближчому відділенні будь-якого банку чи за допомогою інтернет-банкінгу , Наш менеджер надішле на вказану Вами адресу/номер телефону необхідні для оплати реквізити.  Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок. Разом із товаром Ви отримуєте весь пакет супровідних документів на замовлення (рахунок, накладну тощо)

Безготівковий розрахунок  юридичними  особами

При оформленні замовлення Юридичним особам потрібно надати свої реквізити (ІПН, назва організації, юридична адреса, свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ). Вам буде надіслано рахунок-фактура. Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок.  Разом з товаром надається необхідний пакет документів на замовлення (рахунок, накладну тощо)